Ahtapot Gizlilik Sözleşmesi

Orema Yazılım A.Ş tüketici haklarınıza saygılıdır. Bu gizlilik sözleşmesi, Orema'nın Ahtapot video konferans hizmetini sunmak için kişisel bilgilerinizi ne amaçla işlediğini içermektedir.

Ahtapot Nedir?

Ahtapot; Orema'nın ücretsiz video görüşme hizmeti sunduğu bir platformdur.

Ahtapot hangi kişisel bilgileri işlemektedir?

Orema, Ahtapot hizmeti sunmak için; toplantı katılımcılarının IP adreslerini içeren ağ ve kullanım bilgileri ile moderatörün ilettiği ve toplantının adresini belirten URL bilgisini ve ayrıca toplantıya katılanların telefon numarası (telefon ile görüşmeye katılınmışsa) gibi bilgileri işlemektedir. Bazı durumlarda, kişisel bilgi içerme ihtimali olan görüşme ile ilgili içerikler, kullanıcıya sunulan bazı fonksiyonların çalışması için görüntülü görüşme esnasında geçici olarak saklanmaktadır. Örneğin:

(I) Görüşme esnasında mesaj fonksiyonunu kullandığınızda bu mesajlar saklanır.
(II) Bir görüşmeyi kaydettiğinizde, görüşme kayıtları sizin belirttiğiniz dosya saklama sunucusuna yüklenene kadar geçici olarak saklanır.(Dropbox gibi).
(III) Görüşmeyi canlı olarak yayınlarsanız , yayını yapabilmek için video içeriği geçici olarak saklanır.
(IV) Ayrıca, kulanıcılara ait isim, eposta adresi ve profil resmi gibi bilgiler diğer katılımcılarla paylaşabilmek için saklanır.

Bu bilgiler nasıl kullanılır?

Orema; diğer kurum veya kuruluşlara bu kişisel bilgileri pazarlamaz.Orema bu bilgileri; Ahtapot hizmetini sunmak için, Ahtapot servisiyle alakalı problemleri belirlemek ve çözmek için ve Ahtapot servisini geliştirmek için kullanır. Ek olarak,Orema bu bilgileri kötü niyetli ve yanlış kullanımları engellemek için kullanır.

Bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz ?

Kişisel bilgilerinizin kullanımı ile ilgili soru ve sorunlarınız için, bizimle destek@orema.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.